Roboti nāk

Kā katru gadu, pirms kongresa izdala biļetes uz kongresa pasākumiem. Šogad Siemens parūpējies, ka procesu nodrošina mašīnas, ne cilvēki. Vēl viens jaunums – ja agrāk visi sponsoru un kongresa materiāli satilpa palielā mugursomā, tad šogad – Samsung sponsorētā planšetē, kurā jau ielādētas sponsoru aplikācijas. Vakarā kongresa atklāšanas ceremonijā uz skatuves pasākumu vadīja 2 cilvēki un foto redzamais robots Pepe.

IFA vadība vēlas Rīgā konferenci un filiāli

Rīts sākās ar brīnišķīgu sarunu ar vienu no pasaules nodokļu lielākajiem guru Guglielmo Maisto. Runājām par nodokļu konferences organizēšanu Rīgā ar pasaules elpu – ir sajūta, ka būs, jo nu jau 2 IFA šefi izrādīja interesi, lai LV uztaisītu IFA filiāli. Pirmā šāda saruna bija golfa turnīra laikā ar visa globālā IFA prezidentu. Jauniešiem ar interesi nodokļos tā ir lieliska ziņa, jo nav labākas info un pieredzes apmaiņas platformas pasaulē. Latvija ir viens no retajiem plankumiem Eiropas kartē, kur vēl nav IFA filiāles.

Tax Stories precinieki

Tax Stories podkāstam pamazām uzrodas precinieki. Iespējams, IFA varētu būt globālais sponsors podkāstam. Uz nākamajām intervijām jau sarunāta virkne interesantu cilvēku, t.sk. Lego un IKEA nodokļu šefi. Jāņem popkornu un jāskatās, kā tas viss attīstīsies.

Kongresa saturiskā puse sāksies atskaitēs par nākamajām dienām.